INNE ZABIEGI 

Leczenie łysienia - mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia igłowa polega na podaniu w skórę specjalnie sporządzonych, sterylnych koktajli lub substancji leczniczych. Koktajle odżywiające i pobudzające wzrost włosów oraz hamujące ich wypadanie podawane są za pomocą obstrzykiwania skóry głowy. Iniekcje wykonywane są za pomocą strzykawki z cienką igłą co 0,5-1,5 cm lub specjalnym pistoletem dedykowanym mezoterapii. Ślady po podaniu preparatu znikają po 6-72 godzinach po zabiegu. Zabieg jest mało bolesny. W przypadku dużej nadwrażliwości na ból stosuje się znieczulenie miejscowe.

Zabieg mezoterapii skóry owłosionej głowy dedykowany jest osobom z:

W PP CLICNIC stosujemy następujące preparaty:

XL Hair - preparat przeznaczony do biostymulacji wzrostu włosów, poprawy kondycji i struktury włosa.

XL Hair zawiera następujące aktywne składniki:

HAIR+ REVITALIZING - to wyjątkowa formuła rewitalizacyjna, opracowana po to, by doskonale radzić sobie z różnymi rodzajami łysienia - męskiego i żeńskiego - bez względu na jego przyczynę. Preparat poprawia kondycję włosów osłabioną stresem, warunkami atmosferycznymi, zaburzeniami hormonalnymi, dietą, starzeniem się organizmu czy infekcjami. Substancje aktywne zawarte w koktajlu - kwas fosfatydylocholinowy, ryboflawina (witamina B2), nadtlenek dysmutazy, kompleks aminokwasowy - zapobiegają wypadaniu włosów, regenerują ich strukturą, stymulują cebulki włosów, a także powodują namnażanie nowych komórek.

Formuła HAIR+ wykorzystywana jest w zabiegach mezoterapii. Metodą bezpiecznej iniekcji wprowadzana jest bezpośrednio w skórę głowy. Pierwsze efekty widoczne są już po 2-3 sesjach wykonywanych w regularnych odstępach czasu. Łysienie zostaje zahamowane, włosy stają się silniejsze, odzyskują blask i sprężystość. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów polecana jest seria zabiegów. Po uzyskaniu zadowalających efektów kuracji, można kontynuować stosowanie preparatu dla profilaktyki.

Aktywne składniki HAIR+ REVITALIZING: