INNE ZABIEGI 

Nici liftingujące - PDO

Nici liftingujące i napinające skórę to coraz popularniejszy sposób na uniesienie opadających policzków, kącików ust i marszczącej się skóry na szyj i dekolcie. Z wiekiem skora twarzy staje się wiotka i osuwa się w dół, w wyniku uszkodzenia włókien kolagenowych i elastycznych oraz zaniku kwasu hialuronowego w skórze. Twarz przybiera smutny, zmęczony wygląd, policzki i kąciki ust opadają, pogłębieniu ulegają zmarszczki wokół ust, na szyi i dekolcie.

U osób, których zmarszczki są delikatne i nie potrzebują liftingu operacyjnego mogą skorzystać z zabiegu z użyciem nici rozpuszczalnych.

Obecnie do wyboru mamy nici rozpuszczalne:

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na wprowadzeniu do skóry nici PDO. Nici te unoszą i napinają skórę. Ponadto stymulują one nasz organizm do produkcji kolagenu, który gromadzi się w miejscu wprowadzonych nitek. Skóra staje się napięta i nie wiotczeje.

Nitki rozpuszczają się w tkankach w czasie 180-240 dni.

 

Efekt:

Wygląd skóry poprawia się natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezbolesny i szybki, a niewielkie zaczerwienienia ustępują po kilku dniach. Efekty utrzymują się nawet do 2 lat po zabiegu.