INNE ZABIEGI 

Terapia depigmentacyjna, Leczenie przebarwień

Cosmelan  to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Jest to pewnego rodzaju peeling o bardzo wysokiej sile. Cosmelan redukuje plamy na skórze, długotrwale zwęża pory oraz niweluje zmarszczki, nadaje zdrowy świeży koloryt skóry. Jest więc idealny dla każdego rodzaju skóry.

Terapia za pomocą preparatu Cosmelan ma tak silne działanie, że musi być przeprowadzana pod okiem specjalisty. Nasi specjaliści mają długotrwałe doświadczenie w pracy z takimi preparatami, mogą więc postawić dobrą diagnozę oraz przewidzieć rezultaty kuracji.

Cosmelan to znany na całym świecie peeling radzący sobie świetnie z każdego rodzaju powierzchniowymi zmianami skórnymi.

Cosmelan zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Stan skóry poprawia się już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 %. Cosmelan może być wykonywany w każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

W zależności od typu skóry, leczenie przebiega z różną szybkością – w przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 – 10 dniach, osoby o jasnej karnacji obserwują zanikanie plam między 8 – 21 dniem. Cosmelan i Dermelan są skuteczne w terapii przebarwień typu melasma, w przypadku przebarwień po stosowaniu środków hormonalnych oraz w leczeniu ostudy ciężarnych.

 

Przebieg zabiegu:

Po dokładnym demakijażu, przemyciu skóry płynem odtłuszczającym, następuje nałożenie maski Cosmelan 1 /Dermelan 1 na wybraną powierzchnię (twarz, ręce, plecy). Pacjent z maską na twarzy powinien udać się do domu i zmyć preparat po czasie określonym przez lekarza.

Po zmyciu maski pacjent najczęściej nie odczuwa żadnego dyskomfortu, czasami pojawia się niewielki rumień i uczucie ciepła.

W dalszym etapie kuracji, pacjent samodzielnie w domu stosuje krem Cosmelan 2 /Dermelan 2. W miejscach wrażliwych, najczęściej w okolicach ust i nosa występuje drobnopłatkowe złuszczanie naskórka, skóra jest znacznie napięta, może pojawić się uczucie pieczenia. Jest to reakcja normalna na preparat i pożądna.

Aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu zaleca się stosowanie preparatów o działaniu nawilżającym i natłuszczającym. Chociaż pod koniec pierwszego tygodnia będzie już widoczna wyraźna poprawa stanu skóry i rozjaśnienie przebarwień, to kuracja powinna trwać przynajmniej 3 miesiące.

Pacjent powinien stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.

 

W skład zabiegu COSMELAN wchodzi:

 

--- PRZEBARWIENIA SKÓRY --- LECZENIE PRZEBARWIEŃ --- DERMATOLOG --- COSMALAN --- PLAMY NA SKÓRZE --- MEZOTERAPIA --- MEZOTERAPIA IGŁOWA --- MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA --- MEDYCYNA ESTETYCZNA --- ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ --- KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ --- GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ --- LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ --- AESTHETIC MEDICINE ---