INNE ZABIEGI 

Osocze bogatopłytkowe

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek włosów, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi Pacjenta. Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi Pacjenta, które pobudzają włosy do wzrostu oraz wzmacniają jego strukturę.

 

Wskazaniami do zastosowania osocz bogatopłytkowego Regeneresi są włosy zniszczone, pozbawione koloru oraz nadmierne wypadanie włosów.

 

Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR - Autologous Cellular Regeneration), czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

 

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg z użyciem Regeneris przeprowadzany w PP CLINIC to proces dość szybki. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6-18 ml) krwi Pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Regeneris wstrzykuje się do skóry owłosionej głowy z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, nie powodując zazwyczaj bólu. 

 

Efekty:

Już po dwóch zabiegach widoczne jest zagęszczenie i poprawa kondycji włosów.

 

--- LECZENIE ŁYSIENIA --- LECZENIE WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW --- WYPADANIE WŁOSÓW --- TRICHOSKOPIA --- TRYCHOLOG --- TERAPIA WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW --- LECZENIE SŁABYCH WŁOSÓW --- OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE --- OSOCZE NA WŁOSY --- MEZOTERAPIA GŁOWY --- ŁYSIENIE --- ODBUDOWA WŁOSÓW --- MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY ---