INNE ZABIEGI 

Liposukcja ultradźwiękowa VaserLipo

Liposukcja ultradźwiękowa VASERlipo jest zaawansowaną techniką modelowania sylwetki. Znakomicie poprawia wygląd i samopoczucie. Liposukcja ultradźwiękowa pozwala uzyskać oczekiwany wynik po jednorazowym zabiegu oraz gwarantuje krótki czas rekonwalescencji.

VASERlipo w porównaniu z tradycyjnymi, bardziej inwazyjnymi technikami liposukcji pozwala usunąć tłuszcz pozostawiając pozostałe tkanki w stanie nienaruszonym.  Liposukcja ultradźwiękowa w porównaniu do techniki tradycyjnej umożliwia lepsze modelowanie sylwetki, zwiększone obkurczanie się skóry, co zapewnia jej gładkość, możliwość skorygowania kilku okolicy w trakcie jednego zabiegu

Liposukcja wspomagana ultradźwiękami VASERlipo pozwala na modelowanie wielu okolic ciała, takich jak:

 

Przebieg zabiegu:

Procedura liposukcji ultradźwiękowej skalda się z trzech etapów

  1. Podanie do tkanki podskórnej płynu znieczulającego. (W przypadku zabiegu na dużych okolicach, np.: brzuch i okolice lędźwiowe zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym z podaniem płynu znieczulającego do tkanki podskórnej).
  2. Odseparowanie tkanki tłuszczowej i przetworzenie jej w emulsję poprzez zastosowanie głowicy ultradźwiękowej.
  3. Odsysanie tkanki tłuszczowej specjalnymi kaniulami.

 

Okres pozabiegowy:

Jeśli zabieg dotyczy małych okolic ciała Pacjent wychodzi do domu po kilku godzinach po zabiegu. Jeśli zabieg dotyczy dużych lub kilku okolic brzucha i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym okres pobytu w szpitalu wynosi 1-2 dni.

 

Efekty:

Zazwyczaj trwały. Dzięki technice Vaserlipo Hi-Def istnieje możliwość uzyskania zarysu grup mięśniowych w okolicy brzucha dzięki czemu sylwetka zyskuje atletyczny wygląd.