Każdy pragnie wyglądać zdrowo i młodo!

W naszej Klinice wykonujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej i ogólnej.
Używamy wyłącznie najnowocześniejszej aparatury i certyfikowanych materiałów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług. Nad bezpieczeństwem naszych Pacjentów czuwa wykwalifikowany zespół lekarzy oraz pielęgniarek.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kliniki!

dr n. med. Zbigniew Plewa

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Lekarz medycyny estetycznej. Wieloletni szkoleniowiec z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej. Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu chirurgii.

dr n. med. Łukasz Pietrzyk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szlify z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej zdobywa pod okiem dra. Plewy i na licznych krajowych i zagranicznych kursach. Młodszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Koła Młodych Chirurgów, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, Polskiego Towarzystwa Symulacji Medycznej. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu anatomii i chirurgii.

mgr Renata Makarewicz

Magister pielęgniarstwa. Pielęgniarka koordynująca ds. zabiegów z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej w PPCLINIC. Kierownik ds. pielęgniarstwa w Oddziale Urologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie.