lifting twarzy - nici liftingujące

Lifting twarzy Lublin

Nici liftingujące to aktualnie jeden z głównych trendów wśród zabiegów medycyny estetycznej. Coraz skuteczniej zastępują one klasyczne metody chirurgicznego liftingu, a zwłaszcza najbardziej popularny spośród nich - lifting twarzy. Nici nadają zabiegom charakter małoinwazyjny, a co najważniejsze są bezpieczne. Stają się coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają wykonać lifting twarzy bez skalpela. Nici są całkowicie wchłanialne i nie pozostawiają nacięć i blizn.

W PP CLINIC wykonywane jest szerokie spektrum zabiegów, do których wykorzystywane są nici liftingujące. Lublin to centrum naszej działalności.


Na czym polega zabieg z wykorzystaniem nici Aptos w Lublinie?

Zabiegi przy użyciu nici Aptos polegają na wprowadzeniu do tkanki podskórnej odpowiedniego rodzaju nici. Okolica poddawana zabiegowi jest znieczulana miejscowo, a nici implantowane są poprzez pojedyncze nakłucia. Celem zabiegu jest wytworzenie  szkieletu podtrzymującego tkanki. Ponadto stymuluje on produkcję elastyny i kolagenu co skutkuje poprawą napięcia i jędrności skóry dając efekt jej podniesienia i odmłodzenia.

W ocenie Pacjentów PP CLINIC Lublin zabieg jest bezbolesny. Trwa około 30 minut, a okres gojenia wynosi ok. 2 tygodnie. Efekty daje się dostrzec po 2-3 tygodniach i utrzymują się one nawet 3 lata.


Nici liftingujące Lublin: przeciwwskazania do zabiegu

- zaburzenia krzepnięcia krwi

- aktywna infekcja

- zaostrzenie chorób przewlekłych

- ciąża i okres karmienia piersią


Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu zaleca się zimne okłady i przecieranie skóry środkiem odkażającym. Wskazane jest także ograniczenie nadmiernych ruchów mimicznych oraz aktywności fizycznej. Nie powinno stosować się masaży i gorących kąpieli.


Sprawdź naszą Klinikę w Lublinie i poznaj długotrwały efekt jaki daje lifting twarzy nićmi. Zapoznaj się z ofertą i dowiedz się do jakich innych zabiegów wykorzystujemy nici liftingujące. Są one przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.