o nas

dr hab. n. med. Łukasz Pietrzyk


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista chirurgii ogólnej, starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz adiunkt Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy dotyczącej chirurgii laparoskopowej, a w 2022 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Ukończył kurs leczenia nadwagi i otyłości wydawany przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Odbył liczne kursy w zakresie chirurgii oraz medycyny estetycznej. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi dra Pietrzyka PP CLINIC uzyskała w 2019 roku certyfikat bezpieczeństwa wykonywania zabiegów w zakresie medycyny estetycznej wydawany przez Neauvia – światowego producenta preparatów i urządzeń do zabiegów anti-aging. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i kursach z zakresu chirurgii i medycyny przeciwstarzeniowej.

Specjalizuje się w chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopowej) oraz zabiegach z zakresu dermatochirurgii (leczenie blizn i usuwanie znamion skórnych). Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Szczególne miejsce w pracy dr Pietrzyka zajmuje leczenie wypadania włosów oraz liposukcja.

Doceniany przez Pacjentów za nieustający uśmiech, poczucie humoru oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

dr n. med. Marta Denisow-Pietrzyk


Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest specjalistą dermatologii i wenerologii i asystentem w  Oddziale Dermatologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Pracownik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń z zakresu dermatologii, laseroterapii oraz dermatologii estetycznej.  

W 2019 r. obroniła pracę doktorską na podstawie badań dotyczących pacjentów z łuszczycą pospolitą. 

W pracy dr Marty Denisow-Pietrzyk szczególne miejsc zajmuje dermatoskopia oraz laseroterapia. 

Prywatnie spełniona żona i matka przebywająca obecnie na urlopie macierzyńskim - nieobecność do września 2022 r.

Monika Ługowska

Recepcja

Studentka kierunku biokosmetologia w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Koordynuje pracę recepcji w PP CLINIC.  

Pacjenci cenią w niej zaangażowanie i życzliwość.