o nas

dr hab. n. med. Łukasz Pietrzyk


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista chirurgii ogólnej, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie oraz profesor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy dotyczącej chirurgii laparoskopowej, a w 2022 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Ukończył kurs leczenia nadwagi i otyłości wydawany przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Odbył liczne kursy w zakresie chirurgii oraz medycyny estetycznej. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi dra Pietrzyka PP CLINIC uzyskała w 2019 roku certyfikat bezpieczeństwa wykonywania zabiegów w zakresie medycyny estetycznej wydawany przez Neauvia – światowego producenta preparatów i urządzeń do zabiegów anti-aging. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i kursach z zakresu chirurgii i medycyny przeciwstarzeniowej.

Specjalizuje się w chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopowej) oraz zabiegach z zakresu dermatochirurgii (leczenie blizn i usuwanie znamion skórnych). Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Szczególne miejsce w pracy dr Pietrzyka zajmuje leczenie wypadania włosów oraz liposukcja.

Doceniany przez Pacjentów za nieustający uśmiech, poczucie humoru oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

dr n. med. Marta Denisow-Pietrzyk


Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest specjalistą dermatologii i wenerologii i asystentem w  Oddziale Dermatologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Pracownik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń z zakresu dermatologii, laseroterapii oraz dermatologii estetycznej.  

W 2019 r. obroniła pracę doktorską na podstawie badań dotyczących pacjentów z łuszczycą pospolitą. 

W pracy dr Marty Denisow-Pietrzyk szczególne miejsc zajmuje dermatoskopia oraz laseroterapia. 

Prywatnie spełniona żona i matka.


dr n. med. Rafał Wójcik


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Specjalista chirurgii onkologicznej.

Dr Wójcik pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie. W latach 2015-2020 był nauczycielem akademickim w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Doktor Wójcik odbył liczne szkolenia w zagranicznych ośrodkach, m.in. w Centrum Chirurgicznego Leczenia Otyłości Tri-City Regional Medical Center (USA) oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Graz (Austria).
Ukończył studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu medycyny estetycznej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Dr Wójcik w codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów piersi, wykonuje zabieg z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii dermatologicznej oraz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. 

 

lek. Iga KozińskaAbsolwentka kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Ukończyła studia podyplomowe “Kosmetologia - Medycyna Estetyczna dla Lekarzy“ w Krakowie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach odbudowy tkankowej oraz rewitalizujących skórę. W swojej pracy stawia na naturalne efekty. Subtelnie podkreśla to, co piękne, niwelując ewentualne niedoskonałości.

Prywatnie uwielbia podróże i obcowanie z przyrodą. 


  


lek. Jaromir OgnikAbsolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 
Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 

Dr Ognik pracuje jako starszy asystent w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie. W latach 2016-2019 był nauczycielem akademickim w Klinice Ortopedii i Traumatologii SPSK 4 w Lublinie. 
Dr Ognik jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Europejskiej Federacji Towarzystw Chirurgii Ręki (FESSH).

W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń kończyny górnej i dolnej. Dr Ognik wykonuje operacje z zakresu chirurgii ręki i stopy w znieczuleniu miejscowym metodą WALANT - metoda ta polega na podaniu w okolicę poddaną zabiegowi środka znieczulającego z dodatkiem adrenaliny powodującej miejscowe, przemijające niedokrwienie tkanek.

Uczestnik wielu konferencji, szkoleń oraz warsztatów krajowych
i międzynarodowych. 

Monika ŁugowskaInżynier biokosmetologii.
Koordynatorka recepcji.

Obecnie w trakcie studiów drugiego stopnia w zakresie biokosmetologii w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii oraz koordynuje pracę recepcji w PP CLINIC.

Pacjenci cenią w niej zaangażowanie i życzliwość.


mgr Mateusz Swacha


Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

 

Michał Żabicki


RECEPCJA

Student IV roku kierunku lekarskiego w Uniwersytecie Medycznym
w Lublinie.
Pasjonuje go medycyna estetyczna, dermatologia i kardiologia. Michał od samego początku swojej przygody z medycyną działa prężnie w organizacji IFMSA-Poland. W ubiegłym roku pełnił w Lublinie funkcję Wiceprezydenta ds. marketingu, a obecnie pełni funkcję ogólnopolską jako Asystent ds. media relations. Dodatkowo rozwija sie też naukowo uczestnicząc w konferencjach naukowych.

W PP CLINIC Michał zajmuje się obsługa recepcji. To właśnie jego głos pacjenci mogą usłyszeć umawiając się na zabiegi i konsultacje.
Dodatkowo zajmuje się tworzeniem treści na naszych social mediach.

Pacjenci uwielbiają jego szeroki uśmiech oraz poczucie humoru.