odmładzanie skóry - mezoterapia igłowa

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w klinikach medycyny estetycznej jest mezoterapia. Lublin to obszar, w którym zbieramy najlepsze opinie.

 


Mezoterapia igłowa
jest zabiegiem polecanym w walce z oznakami starzenia się skóry związanymi z wiekiem, ekspozycją na promienie słoneczne lub u osób palących tytoń. Pozwala ona na odmładzanie skóry i jej doskonałą pielęgnację. PP CLINIC Lublin rekomenduje mezoterapię igłową takich okolic jak twarz, szyja, dekolt, czy grzbiet rąk. Szorstka i sucha skóra to również wskazania do wykonania tego zabiegu.

 


Mezoterapia igłowa – na czym polega i czy boli?


Zabieg polega na podaniu w skórę substancji leczniczych lub innych określonych preparatów, np. nieusieciowany kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, itp. Okolicę poddaną zabiegowi znieczula się miejscowo. Po około 15 do 20 minut lekarz podaje do skóry za pomocą cienkiej igły odpowiednio obraną substancję.  Według opinii naszych Pacjentów zabieg jest bezbolesny.  

 


Jaki efekt można uzyskać wykonując mezoterapię igłową?


Efekt zabiegu zależy od pierwotnego problemu Pacjenta oraz preparatu użytego do mezoterapii igłowej. Efekty zabiegu obejmują m.in.:

- odzyskanie przez skórę optymalnego stopnia nawilżenia, skóra jest bardziej gładka i jędrniejsza w dotyku,

- spłycenie drobnych zmarszczek,

- odmładzanie skóry i jej rozświetlenie,

- redukcję wiotkości skóry, skóra staje się bardziej sprężysta i napięta.


Przeciwskazania do mezoterapii igłowej

- uczulenie na składniki preparatu

- ciąża lub okres karmienia piersią

- aktywna infekcja lub występowanie zmian na skórze w obrębie obszaru planowanego zabiegu


Możliwe objawy występujące po zabiegu

Bardzo rzadko po zabiegu mogą pojawić się reakcje zapalne takie jak obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Ustępują one zwykle po kilku minutach lub godzinach. Ponadto w miejscach wkłucia mogą pojawić się niewielkie krwiaki, zaczerwienienie.


Mezoterapia Lublin? Cena zabiegu nie jest wysoka, a uzyskiwane efekty dają ogromną satysfakcję. Przekonaj się i dołącz do grona zadowolonych pacjentów PP Clinic Lublin. Opinie o nas mówią same za siebie.