powiększanie penisa

Według badań około 90% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego prącia. Większość z ankietowanych chciałaby lub myśli jak zwiększyć obwód prącia lub długość penisa. PP CLINIC Lublin oferuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie i wydłużanie prącia to jedna z częściej wykonywanych procedur w klinikach medycyny estetycznej wśród mężczyzn. Zabiegi kwasem hialuronowym należą do najczęściej wykonywanych procedur medycyny estetycznej na świecie. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem substancji międzykomórkowej skóry właściwej. Aby pogrubianie i wydłużanie penisa było bezpieczne, zabieg należy wykonać w klinice medycyny estetycznej mającej w tym zakresie doświadczenie. Zabieg powinien być bezwzględnie wykonany przez lekarza. PP CLINIC Lublin to klinika, w której taki zabieg wykonuje dr Łukasz Pietrzyk. Taki model opieki nas pacjentem gwarantuje bezpieczeństwo i daje zadowalający efekt. W naszej klinice używamy gęstego, usieciowanego kwasu hialuronowego. 

Czy zabieg jest bolesny?

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Jedyny nieprzyjemny moment to podanie środka znieczulającego w okolicy nasady prącia. Kolejne etapy procedury są bezbolesne i nie powodują dyskomfortu Pacjenta.

 

Ile trwa i jak wygląda pogrubianie penisa?

Pogrubianie prącia w naszej klinice w Lublinie trwa około 40 minut. W tym czasie lekarz znieczula miejscowo okolicę poddawaną zabiegowi, a następnie za pomocą specjalnej kaniuli wprowadza kwas hialuronowy we właściwe miejsce. W okresie pozabiegowym należy stosować się do wskazówek lekarskich wydawanych każdorazowo pacjentowi. 

 

Zalecenia po zabiegu:

Przez okres 2 tygodni od pogrubiania prącia należy zachować wstrzemięźliwość seksualną. Dodatkowo zaleca się noszenie dobrze dopasowanej bielizny w celu stabilizacji penisa oraz przez tydzień należy unikać przebywania w wysokiej temperaturze (sauna, solarium), która nasila degradację kwasu hialuronowego.

   

Efekt procedury: 

Efekt powiększania prącia kwasem hialuronowym jest widoczny natychmiast po wykonaniu procedury i utrzymuje się od 12-18 miesięcy.

Efekty wykonanego zabiegu to:

- zwiększenie obwodu penisa o około 2-6 cm

- wydłużenie penisa o około 1-4 cm

Dodatkowym działaniem kwasu hialuronowego, oprócz efektu wolumetrycznego, czyli powiększenia obwodu i długości prącia jest nawilżenie skóry pokrywającej prącie.


POWIĘKSZANIE PENISA (Klinika Lublin)  CENA W PLN
kwasem hialuronowym  (objętość 6 ml, gęsty, usieciowany kwas hialuronowy)  3500
kwasem hialuronowym  (objętość 10 ml, gęsty, usieciowany kwas hialuronowy) 5000
dopełnienie kwasem hialuronowym cena indywidualna
powiększanie penisa własnym tłuszczem (około 25-30 ml tkanki tłuszczowej)  6000

  

PP CLINIC Lublin to prawdopodobnie jedyna klinika medycyny estetycznej w Lublinie, gdzie Pacjent może wykonać powiększanie prącia kwasem hialuronowym. Procedura jest małoinwazyjna, nie pozostawia blizn. Pacjent po zabiegu może natychmiast opuścić klinikę i wrócić do codziennej aktywności.