peptydowa terapia włosów - dr.cyj

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.


Cechą preparatu DR.CYJ jest jego innowacyjna formuła przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. Dzięki temu procesowi preparat dłużej utrzymuje się w miejscu podania, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

 


Efekt
stosowania preparatu DR.CYJ zawdzięczany jest 7 składnikom aktywnym, których działanie związane jest z:


- pobudzeniem ukrwienia w obrębie mieszków włosowych

- zahamowaniem apoptozy (śmierci komórek)

- stymulacją wzrostu włosa

- aktywacją wzrostu włosa

- pobudzeniem komórek macierzystych

- namnażaniem keratynocytów

- zablokowaniem wpływu DHT powodującego łysienie

- zatrzymaniem wypadania włosów

- przywróceniem pigmentacji włosów

 


Peptydowa terapia włosów Dr.CYJ - wskazania


Terapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Do wskazań, w których można zastosować zabieg z preparatem DR.CYJ należy: łysienie androgenowe, łysienie spowodowane stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Peptydowa terapia włosów jest również polecana u pacjentów, którzy przygotowują się do przeszczepu włosów lub są po przeszczepie włosów.

 


Peptydowa terapia włosów DR.CYJ – jak wygląda zabieg?


Zabieg trwa około 15 do 25 min. Po dezynfekcji miejsca podania preparatu, lekarz podaje preparat Dr CYJ w skórę owłosionej skóry głowy. Zabieg jest u większości Pacjentów bezbolesny, jednakże niektórzy zgłaszają ból o średnim nasileniu w momencie nakłucia skóry. 

Zalecana jest seria zabiegów celem osiągnięcia zamierzonego efektu. Rekomenduje się 4 zabiegi w odstępach 2-tygodniowych. Kolejny zabieg, tzw. przypominający i podtrzymujący terapię zalecany jest po 6. miesiącach od wykonania ostatniego zabiegu z serii.

 


Peptydowa terapia włosów DR.CYJ - efekty


Opinie
naszych Pacjentów sugerują, że już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych włosów, zagęszczają je i pogrubiają. Efekty stosowania preparatu DR.CYJ wynikają z wielokierunkowego działania terapii i obejmują m.in.: powstrzymanie wypadanie włosów, przyspieszenie odrostu włosów, pogrubienie i zagęszczenie włosów.

 


Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania polipeptydowej terapii włosów?


Zabiegu nie powinno się wykonywać u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zabieg jest przeciwskazany jeśli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany i infekcja skórna okolicy poddanej zabiegowi, leczenie immunosupresyjne.