powiększanie obwodu prącia


Według badań około 90% mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego prącia. Większość z ankietowanych mężczyzn chciałaby lub myśli jak zwiększyć obwód prącia lub długość penisa. PP CLINIC Lublin oferuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym. 


Powiększanie i wydłużanie penisa jest jedną z częściej wykonywanych procedur w klinikach medycyny estetycznej wśród mężczyzn. Gwarancją bezpieczeństwa i efektu zabiegu jest profesjonalne powiększanie penisa przez doświadczonego lekarza. W PP CLINIC w Lublinie pogrubienie i wydłużanie prącia kwasem hialuronowym przeprowadza dr Łukasz Pietrzyk.

 


Czy powiększanie obwodu prącia jest bolesne?


Zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Jedynym nieprzyjemnym momentem jest podanie środka znieczulającego w okolicy nasady prącia. Kolejne etapy zabiegu są bezbolesne i nie powodują dyskomfortu Pacjenta.

 


Ile trwa i jak wygląda zabieg pogrubiania prącia?


Pogrubianie prącia kwasem hialuronowym w PP CLINIC Lublin trwa około 40 minut. W tym czasie lekarz znieczula miejscowo okolicę poddawaną zabiegowi, a następnie za pomocą specjalnej kaniuli wprowadza kwas hialuronowy we właściwe miejsce na penisie. Po wykonaniu zabiegu pogrubiania penisa należy stosować się do wskazówek lekarskich wydawanych każdorazowo po zabiegu. 

 


Jaki jest efekt powiększania penisa kwasem hialuronowym
?


Efekt powiększania penisa kwasem hialuronowym jest widoczny natychmiast po wykonaniu zabiegu i utrzymuje się od 12-18 miesięcy. Widoczne efekty wykonanego zabiegu to:

- pogrubienie obwodu penisa o około 2 - 6 cm (w zależności od ilości użutego kwasu hialuronowego)

- wydłużenia penisa o około 1 - 4 cm (w zależności od ilości użytego kwasu hialuronowego)


POWIĘKSZANIE OBWODU PRĄCIA (Klinika Lublin) CENA W PLN
kwasem hialuronowym (objętość 6 ml, gęsty, usieciowany kwas hialuronowy)  3500
kwasem hialuronowym (objętość 10 ml, gęsty, usieciowany kwas hialuronowy) 5000
dopełnienie kwasem hialuronowym  cena indywidualna
powiększanie własną tkanką tłuszczową (około 25-30 ml tłuszczu) 6000

 

PP CLINIC jest prawdopodobnie jedyną kliniką w Lublinie, gdzie Pacjent może wykonać powiększenie prącia kwasem hialuronowym. Pogrubianie penisa jest małoinwazyjne, nie pozostawia blizn. Pacjent po zabiegu powiększania penisa może praktycznie natychmiast opuścić klinikę.