WZMOCNIENIE EREKCJI


Jedną z metod leczenia zaburzeń erekcji jest zabieg P-shot z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP - platelet-rich plasma). Zaburzenia erekcji są określane jako niezdolność do uzyskania i utrzymania wzwodu prącia satysfakcjonującego do odbycia stosunku płciowego. Problem dotyka mężczyzn we wszystkich grupach wiekowych, w tym tych najmłodszych (20 - 29 r.ż - 8%, 30 - 39 r.ż. - 11%).


Wzmocnienie erekcji poprzez zastosowanie osocza bogatopłytkowego odbywa się poprzez:


- stymulację procesu angiogenezy (powstawania nowych naczyń krwionośnych)


- naprawę i wzrost włókien nerwowych


- proliferacje komórek.


W ten sposób dochodzi do naprawy i rozwoju ciała jamistych oraz zwiększonego przepływu krwi, co skutkuje silniejszą i dłuższą erekcją.Na czym polega zabieg P-shot - wzmocnienie wzwodu?


Zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi pacjenta do specjalnych probówek i uzyskaniu z niej osocza bogatopłytkowego. Uzyskany preparat lekarz podaje  za pomocą cienkiej igły do ciał jamistych prącia. Zazwyczaj wykonuje się 4 do 6 wkłuć. Ze względu na niewielkie rozmiary igieł ryzyko powstania sińców jest minimalne. Cała procedura trwa około 30 do 40 minut. Ze względu na fakt, że osocze pochodzi z krwi pacjenta zabieg wzmocnienia wzwodu to bezpieczna procedura bez ryzyka alergii. 
Czy zabieg na wzmocnienie erekcji jest bolesny?


Bolesność ograniczona do minumum. Przed rozpoczęciem podawania osocza skóra prącia zostaje znieczulona miejscowo za pomocą kremu z lignokainą, co skutkuje prawie całkowitą redukcją odczuwanego bólu. Efekty procedury P-Shot wzmocnienie erekcji oferowanego w PP CLINIC Lublin.


Główny efekt wykonanego zabiegu to dłużej trwającą i mocniejsza erekcja. Niektórzy pacjenci zauważają wydłużenie czasu trwania stosunku oraz ustąpienie lub znaczne ograniczenie przedwczesnego wytrysku. Dzięki stymulującemu działaniu czynników wzrostu zawartych w PRP dochodzi do powiększenia rozmiarów prącia (choć to nie główny cel zabiegu). U pacjentów, którzy przyjmowali leki wzmacniające erekcję zauważono redukcję dawek przyjmowanych leków. Kolejny efekt, wynikający ze wzmocnienia i wydłużenia wzwodu prącia to wzrost pewności mężczyzn podczas stosunku płciowego. Osocze bogatopłytkowe dodatkowo rewitalizuję skórę prącia.

Czy podanie osocza bogatopłytkowego należy powtarzać?


Pierwsze efekty wzmocnienia erekcji widoczne są po 2-3 tygodniach od podania PRP. W celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Jakie są przeciwskazania do wykonania procedury P-shot w PP CLINIC Lublin?


Zabiegu z osoczem bogatopłytkowym na wzmocnienie erekcji w naszej klinice w Lublinie nie wykonujemy u pacjentów, którzy:


- cierpią na zaburzenia krzepnięcia krwi


- maja aktywny proces zapalny skóry prącia 


- stosują leki przeciwkrzepliwe


- cierpią na zaburzenia erekcji z powodu operacji gruczołu krokowego, pęcherza moczowego, czy jelita grubego. PP CLINIC Lublin to prawdopodobnie jedyna klinika w Lublinie oferującą procedurę P-shot na wzmocnienie erekcji. Zabiegi wykonywane są przez lekarzy po wcześniejszej wizycie konsultacyjnej. Wiemy, że zaburzenia erekcji to często występujący problem wśród mężczyzn, dlatego też naszym celem było stworzenie oferty dla tej grupy pacjentów. PP CLINIC Lublin to miejsce gdzie w sposób bezpieczny i z zachowaniem pełnej intymności możesz skonsultować swój problem oraz rozpocząć leczenie dające satysfakcję z życia seksualnego i pozwalające odzyskać pewność siebie. Lublin w końcu ma ośrodek, w którym mężczyźni uzyskają profesjonalne doradztwo oraz pomoc w zakresie zabiegów miejsc intymnych. P-SHOT wzmocnienie erekcji | Lublin CENA W PLN
1 zabieg 1000
4 zabiegi 3400